Artykuly

img

Cyfrowa karta upominkowa która dba o zdrowie….?

  • Admin
  • Sierpień 2018

Zdrowie i dobre samopoczucie to ważny element życia, w który wiele firm inwestuje czas i pieniądze, aby poprawić jakość życia swoich pracowników.
Po rozmowie z jednym z pracodawców, doszliśmy do wniosku że nie tylko jest ważny prezent, jako nagroda dla pracownika, w postaci na przykład zakupów ale uświadamianie o dokonywaniu zdrowszych wyborów.
Więc my doszliśmy do wniosku że idealnie było by wykorzystać naszej cyfrowe karty upominkowe do zwiększenia zaangażowania pracowników z zakresie zdrowia a co za tym idzie zwiększyć pożądany wynik biznesowy z każdej ze stron.
Pracodawcy zdają sobie sprawy jak ważni są dla nich pracownicy, więc poczucie wdzięczności jest niezbywalnym elementem każdego trwałego sukcesu. Więc jest idealnie poprzez cyfrowe karty przekazywać pracownikom możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej i nagradzać ich za podejmowane zdrowsze wybory.
Przekazując kartę pracownik dostaje możliwość wymiany jej na dowolnie wybraną usługę z kategorii zdrowia, tj wizyty u specjalisty, zakupu soczek kontaktowych czy jakiejkolwiek formy usługi która wpłynie pozytywnie na jej zdrowie i samopoczucie.
W dzisiejszym społeczeństwie ludzie znają cenę wszystkiego i wartość niczego. Cenimy rzeczy, które przynoszą nam niewielką przyjemność a ignorujemy te, które są prawdziwie bezcenne na przykład zdrowie.
Ofiarując prezent który może być wykorzystany dla "naszego zdrowia", to nic innego jak inwestowanie w przyszłość drugiego człowieka.

img

Nasze Dlaczego?

  • Admin
  • Lipiec 2018

Karta podarunkowa tak i owszem to forma prezentu, ale karta to także niesamowici ludzie.
Z doświadczenia wiem że osoby wykazujące chęć podarowania karty czy też osoby odpowiedzialne za ich rozsyłanie np. w firmach, nie zawsze dostają odpowiednią możliwość – a przecież jedni i drudzy wiedzą jak niesamowitymi ludźmi się otaczają i jak bardzo zależy im aby to okazać.
Cyfrowe karty podarunkowe tak bardzo są doceniane. Czemu? Wysyłanie kart plastikowych trwa zbyt długo. Kupowanie, wysyłka, a etap śledzenia czasu dotarcia karty wręcz niemożliwy. Ponadto w dzisiejszych czasach tak wielu ludzi podróżuje a więc cyfrowa karta daje nam możliwość wysyłki karty do ukochanej osoby lub pracownika nie zależnie od tego gdzie się znajdują.
Celem naszego katalogu kart jest dać łatwy dostęp i podarować coś niesamowitego dla odbiorcy.
Ludzie robią dziś niesamowite rzeczy, niezależnie czy chcesz okazać wdzięczność, czy uczestniczysz w wyzwaniach, czy po prostu w zespołach ludzi ulepszamy produkty czy usługi które wpływają na dziesiątki czy setki innych ludzi warto zawsze okazać wdzięczność. W każdym z tych przypadków osoba otrzymująca kartę powinna być szczęśliwa, i dlatego karty upominkowe powinny działać od razu. Za te pozytywne działania powinni być docenieni.
Ich doświadczenie w korzystaniu z tych nagród powinno być płynne i łatwe. Dostępne nagrody powinny być łatwe do znalezienia, łatwe do zrozumienia, łatwe do wysłania, łatwe do śledzenia, powinny pomóc w zapewnieniu i wzmocnieniu pożądanego wyniku biznesowego czy też w sferze prywatnej. I dlatego robimy to, co robimy. Ułatwiamy wysyłanie nagród dla wszystkich niesamowitych nadawców. Wysyłanie powinno polepszać czyjąś pracę, a nie ją obniżać. Jeśli coś zostało zrobione, to powinno być wyjątkowo docenione. Nasze połączenie treść, technologia i usługi są dokładnie tym, czego potrzeba, aby spełnić nasze "dlaczego".

1 2 3